תשלום ועד הבית באשראי

את הסיטואציה הבאה חוו מיליוני ישראלים בכל רחבי הארץ: בשעות הערב המאוחרות מדי נשמעות דפיקות בדלת. שכנה רוגנת שאת שמה לא תדעו לעולם דורשת בכעס תשלום ועד בית. "אבל רק לפני שבועיים שילמנו", אתם טוענים בפניה, אך היא משיבה בקוצר רוח שצינור המים נשבר ועל כלל השכנים לשאת בעלות המוגזמת.

בהכנעה ובלי יכולת אמיתית לבחון את נכונות העניין, אתם נפרדים מעוד כמה מאות שקלים לצורך תשלום ועד בית, ועולם כמנהגו נוהג. אז זהו, שהמציאות הטכנולוגית של 2017 מזמינה אתכם לחוות משהו חדש ונפלא – ניהול ועד בית בצורה חכמה, יעילה ולא פחות חשוב – שקופה. רוצים לשמוע יותר אודות מערכת ה- HOMENET? כל הפרטים החשובים מיד. 

תשלום ועד בית בכרטיס אשראי - כל היתרונות של ניהול בניין אינטרנטי

רעיון ניהול הועד נולד כתוצאה מחוסר הסדר והשקיפות שהיו קיימים במשך שנים, לצד בנייתם המרובה של בניינים רבי קומות ועתירי שכנים, מה שחייב העברה של סמכויות ניהול ועד הבית בידי ידיים מקצועיות ולא אצל שכנים באופן פרטי. מכאן הדרך לחדשנות, מקצוענות ושקיפות הייתה קצרה. הרעיון פשוט – כל ההוצאות, כל ההכנסות, כל התקלות – הכל במקום הנכון. מקסימום נוחות, מקסימום יעילות והחלק המפתיע ביותר – ההצטרפות למערכת ניהול ועד הבית הינה ללא כל תשלום. לא חד פעמי, לא חודשי ולא שנתי. שירות נפלא במחיר אפס.


 

וזה עוד לא החלק הטוב. תשכחו מהתעסקות בכסף מזומן שעלול ללכת לאיבוד או בצ'קים שחלקם לבטח יחזרו. תשלום ועד בית באינטרנט וניהול ועד בית מודרני נעשים באמצעות כרטיס אשראי. שמעתם נכון, מעתה ניתן לשלם את תשלומי הועד בכרטיס אשראי לחיצת כפתור. רואים את תשלום ועד הבית, כולל הפירוט המלא שלו, מקלידים ומקבלים אישור תשלום לדואר האלקטרוני! בלי לרדוף אחרי אף אחד, בלי להתחנן בפני אף אחד, בלי "מודעות בושה" בלובי הבניין על השכנים הסוררים. בקיצור, מקצוענות ופשטות ברמה הגבוהה ביותר שיש. אגב, מי שמעדיף את השיטות הישנות, אין בעיה, רישום התשלומים אפשרי גם באמצעי התשלום ה"מסורתיים".

 

תהליך ההצטרפות למערכת ניהול ועד הבית הינו פשוט ומהיר. בישראל מספר חברות הפועלות בתחום זה, כך שכוח הבחירה בידיים שלכם. בוחנים את החברה באמצעות האינטרנט, ומעניקים למי שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר את המפתחות לניהול ועד הבית שלכם. אתרי האינטרנט הנגישים לכל דייר ידידותיים למשתמש ומציגים באלמנטים גרפיים ומילוליים את כל מה שצריך לדעת, בשפה פשוטה וקלה להבנה. ניתן להציע הצעות לייעול באמצעים שונים, לשאול שאלות בשלל נושאים (לרבות שטחים משותפים, בחירת אנשי מקצוע, בנייה וכו') וכן לדבר באמצעות צ'ט או במייל עם נציגי החברות בכל עת.

בשורה התחתונה, אין שום טעם להישאר בעבר. תורידו לעצמכם כאב ראש מסדר היום ותפקידו את ניהול הבניין שלכם בידיים של המערכת החדשנית של HOMENET . ניהול פשוט, נוח ויעיל.

ניהול ועד הבית – הבית שלכם בידיים טובות

 

כתבות נוספות

article thumb
כרטיס הביקור של הבניין שלכם – גינה משותפת

גינון סביב הבניין מוסיף מאוד למראה הכללי. במקום להיכנס לבניין אפרורי ונטול אופי, בעזרת גינה תחושת בית יכולה להתעורר כבר כשאתם הולכים בשביל הגישה לאורך צמחייה פורחת. גינה גם הופכת את האזור המת סביב הבניין למקור הנאה לדיירים ולילדיהם. אז איך עושים את זה נכון? האפשרויות לפניכם:

07/10/2016 00:00:00
article thumb
הוצאות חריגות בבניין משותף

מהי הוצאה חריגה בבניין משותף? האם ניתן לחייב בהוצאה זו ללא אישור של רוב בעלי הדירות במבנה המשותף ומתי מחוייב רוב של 100% מהדיירים על מנת לאשר הוצאה חריגה זו או אחרת? על שאלה זו ואחרות נסביר במאמר זה.

 

02/02/2017 11:22:42
article thumb
חובות וזכויות של בעלי דירות

האם מותר לשחק בין שתיים לארבע אחר הצהרים? האם מותר לעשות שימוש עצמי ברכוש המשותף? מעוניינים לדעת את התשובות לשאלות החשובות ביותר אודות הזכויות והחובות של בעלי דירות בבניינים משותפים? התחילו לקרוא!

 

02/02/2017 11:22:42
article thumb
דמי ועד הבית – לא מעוניין לשלם! כל שיש לדעת

רבים תוהים האם מותר לוותר על אחת מאותן הוצאות המוכרות לבעלי דירות ושוכרי דירות, דמי ועד הבית. האם  מותר לא לשלם את דמי ועד הבית בהיבט המשפטי ומה קורה בכל הקשור אל אי תשלום בהיבט החברתי? האם מותר לעשות שיימינג למי שלא משלם? במאמר זה תמצאו תשובות לשאלות אלו ומידע חשוב נוסף אודות הפעולות אותן ניתן לעשות באם אחד הדיירים בבניין אינו משלם את דמי ועד הבית.  

ההיבט המשפטי – דמי ועד הבית

סעיף 58 של חוק המקרקעין מורה על כך שבעל דירה חייב להשתתף בהוצאות הניהול והאחזקה של רכוש משותף ולהבטיח את כל השירותים המחויבים לרכוש המשותף על פי דין. כלומר, כל בעל דירה חייב לשלם דמי ועד בית על פי חוק. 

02/02/2017 11:22:42
article thumb
תוכנה לניהול ועד בית חינם Online או תשלום דמי ניהול? | Homenet


בקרב כל דיירי הבניין קיימת הסכמה מוחלטת על כך שמישהו חייב לעמוד בראש וועד הבית וזאת על מנת להבטיח את האסתטיות, הפונקציונאליות והנוחות של כל הקשור אל המבנה בו הם מתגוררים. הבעיה מתחילה כאשר צריך לקבל החלטה בנוגע לאותו אדם שיבצע את המטלה הסיזיפית. במאמר זה נמנה את האפשרויות הקיימות כיום לניהול של וועד הבית ונספק את התשובה המוחלטת באשר לשיטה החסכונית ביותר של ניהול וועד הבית. הבה נתחיל..

29/12/2016 11:22:42
article thumb
העברת הניהול של וועד הבית למערכות דיגיטליות

ישראל של היום היא ישראל דיגיטלית, חדשנית, עם אצבע על הדופק בכל הקשור אל חידושים טכנולוגיים ומדי תקופה מיטב המוחות בישראל מציגים פיתוחים חדשניים רבים שמקבלים הכרה בינלאומית בארץ ובחו"ל. כל אלו מובילים למסקנה חד משמעית, העולם התחיל באנאלוגי וכעת ניתן לפסוע לעבר הקידמה רק באמצעות הדיגיטלי.

במאמר זה נתמקד במערכת HOMENET, מערכת דיגיטלית חדשנית שעיקרה ניהול וועד הבית. כי היום אין שום סיבה שניהול וועד הבית יעשה בשיטה הישנה בה וועד הבית דופק על דלת הבית בשעות שונות ביממה וזאת על מנת להשיג את הדייר ולגבות את התשלום. כיום, יש אפשרות של ניהול ועד הבית בקלות וזאת על ידי מערכת דיגיטלית חדשנית וחינמית.

29/12/2016 11:22:42
נגישות